Najlepsze teksty i informacje
hero_motorcycle_gps_navigation

Lokalizator GPS dla motocykli

Jesteś fanem motocykli i lubisz to uczucie, kiedy odkrywasz nowe trasy ze swoim jednośladem? Może dopiero zaczynasz odkrywać tę pasję i czerpać przyjemność z nowego środka transportu? Jedno jest pewne, posiadając własnego żelaznego rumaka, pragniesz jak najlepiej o niego zadbać.

Zabezpieczenie motocykla przed kradzieżą

Na pewno wśród znajomych słyszeliście historie o kradzieży motocykla lub znacie łączące się z tym uczucia z własnego doświadczenia. Niestety nie unikniemy fali kradzieży, złodzieje zawsze będą grasowali. Możemy się jednak przed nimi bronić, skutecznie zabezpieczając swój jednoślad przed tego typu działaniami. Wystarczy, że w naszym motocyklu zamontujemy nadajnik GPS.

Nadajnik ten umożliwia nam monitorowanie aktualnego położenia naszej maszyny, a także historię podróży za pomocą dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. To rozwiązanie gwarantuje nam, że pozostawiony przez nas na parkingu motor, będzie tam dalej stał za parę godzin czy dni. Gdy tylko motocykl się przemieści, nie ważne czy z włączonym silnikiem, czy odholowany na lawecie, właściciel natychmiast dostanie informację o ruchu pojazdu przez e-mail czy sms. Od naszej szybkiej reakcji zależy zdemaskowanie złodzieja i przyłapanie go na gorącym uczynku oraz odzyskanie pojazdu.

tomtom-rider-motorcycle-gps-navigator-with-lifetime-maps

Lokalizator jako prezent

To niewielkie urządzenie stanowi świetny prezent dla każdego fana motocykli. Lokalizator zapisuje najróżniejsze informacje o naszych podróżach. Zapamiętuje trasy, osiągane prędkości, wysokości n.m.p., na których w danej chwili znajdował się jednoślad, a także szczegółowe dane na temat stylu jazdy kierowcy (Ecodriving). Statystyki uwzględniają: gwałtowne hamowanie, przyspieszenie, ostre zakręty oraz przekraczanie prędkości. Przydaje się to w przypadku młodych kierowców motocykli, by rodzice mogli skontrolować ich styl jazdy.

Dzięki zapisanym trasom, możemy podzielić się nimi i naszymi wrażeniami podczas jazdy ze znajomymi. Wizualizacja trasy sprawi, że łatwiej będzie nam o niej opowiedzieć i polecić ciekawe miejsca.

Comments are disabled