Najlepsze teksty i informacje
papieros elektroniczny

Jak działa współczesny elektroniczny papieros?

Wkłady są w różnych smakach i zawierają różne poziomy nikotyny, w zależności od preferencji użytkownika. Smaki wahają się od tytoniu i mentolu – do jabłek,wiśni, karmelu, czekolady, kawy itp. Można je zakupić w jednorazowym ampułkowym formacie lub w postaci cieczy, która jest używana, aby wypełnić pusty nabój lub zbiornik. Typowy elektroniczny papieros poza nikotyną i substancjami aromatyzującymi, cieczą lub „sokiem dymu”, który wypełnia jego kartridż, wykonany jest także z glikolu propylenowego (PG), tej samej substancji chemicznej, która jest używana w maszynach do robienia mgły na koncertach. W rzeczywistości, jest on używany w wielu dobrach konsumpcyjnych, tak wielu, że byłoby niemożliwe, aby wymienić je można było wszystkie. Jest stosowany jako dodatek do żywności, którą jemy, do kosmetyków, które nosimy na naszej skórze i produktów farmaceutycznych, które stosujemy, aby zachować zdrowie.

Skład chemiczny e-papierosa

palenieZwiązek organiczny tworzony w laboratoriach, glikol propylenowy został dokładnie sprawdzony i zatwierdzony przez FDA. Warzywna gliceryna (VG) jest innym związek, który zawierają e-papierosy. Chociaż jest oparta na warzywach i uznano jej naturalne i bezpieczne właściwości, to nie jest idealna sama w sobie, ponieważ jest zbyt gruba. Dlatego firmy produkujące e-papierosy korzystają z mieszaniny zarówno PG, jak i VG w swoich wkładach. Elektroniczne papierosy są bardzo proste, ale jeśli jesteś nowy w świecie e-palenia łatwo możesz zostać zmylony przez wszystkich, z powodu skomplikowanej terminologii. Społeczność e-palaczy ma swój własny język. Warto się z nim zapoznać. Analog to na przykład w slangu tradycyjny papieros. Z kolei atomizer podgrzewa ciecz i produkuje parę. Mieści się wewnątrz pojemnika metalowego w akumulatorze. Każdy e-papieros zawiera ten składnik.

Jak działa elektroniczne palenie?

Automatyczne elektroniczne papierosy to taki rodzaj urządzenia, który automatycznie aktywuje element grzejny, gdy użytkownik korzysta z tego urządzenia. Taki elektroniczny papieros nie ma przycisku i często przypomina tradycyjny papieros. Najczęściej e-papieros zawiera baterię 3,7 v litową, która jest dostępna w różnych kształtach i rozmiarach. Kartomizer to połączenie atomizera i pojemnika. Są one zwykle większe niż tradycyjne pojemniki i często posiadają więcej e-soku. Z kolei kartridż (pojemnik) jest często używany zamiennie z „kartomizerem”, ale zwykle jest od niego mniejszy i posiada mniej e-cieczy. Oba zawierają plastikową (lub metalową) rurkę wypełnioną chłonnym materiałem, który posiada e-sok. Są przyłączone do podstawy ustnika.